+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

Акрилова чи силіконова штукатурка:
відмінності і схожість

 

Те, чим буде покритий фасад нашого дому має не тільки естетичне значення. Варто придивитися до основних видів штукатурок і детальніше ознайомитися з їх властивостями, щоб вибрати таку, яка найкраще виконає своє завдання, захищаючи стіни впродовж довгих років.

Часто, несвідомо ми вважаємо, що акрилова штукатурка і силіконова штукатурка це фактично одне і теж. Звісно існує багато рис, які поєднують ці два вироби, проте через певні відмінності між ними, їх слід використовувати в дещо інших умовах.

Витрати і умови аплікації

Обидві штукатурки часто вибирають для оформлення фасаду житлових будинків. Відношення низької ціни до високої якості та простота нанесення – це вирішальний чинник. Тут слід відзначити, що силіконова штукатурка дорожча. Як акрилову штукатурку, так і силіконову можна купити в формі готової для використання суміші, доступної в широкій гаммі кольорів. У випадку відсутності даного кольору, така штукатурка може бути виконана на замовленням відповідно до кольору, вибраного клієнтом. Обидва продукти повинні наноситися при сухій, бездощовій погоді і при температурі від 5 до 25 градусів Цельсія. Така аура повинна утриматися також на час висихання штукатурки.

Паропроникність

Риса, яка відрізняє силіконову штукатурку від акрилової – це паропроникність. Акрилова штукатурка відзначається великим дифузійним опором, це означає, що вона становить бар’єр для водної пари. Тому її не слід накладати на свіжі і вологі стіни, оскільки потрібно дати випаруватися з них воді. Погана ідея поєднувати акрилову штукатурку з утепленням мінеральною ватою. Це може вести до вологості стін та відпадання зовнішньої частини фасаду. Тим часом силіконова штукатурка може накладатися на утеплення з мінеральної вати, так і пінопласту. Виділяє його саме паропроникність. Його структура мікропориста, що в результаті означає, що полегшує транспортування водної пари і газів. Вся конструкція може тоді „дихати”.

Стійкість до пошкоджень і забруднень

Акрилова штукатурка відрізняється високою стійкістю до механічних пошкоджень. Вона еластична, тому її можна використовувати в будівлях, розташованих на рухливих вулицях, де мікро коливання часто викликають тріщини. Обидва види штукатурки містять специфічне поєднання полімерів, які обмежують прилипання пилу і бруду. Проте силіконова штукатурка штукатурка характеризується здатністю до самоочистки. Вона має гідрофобні властивості, завдяки чому всі забруднення, які осідають на фасаді, не прилипають, а разом з дощем або застосуванням мийки під тиском змиваються з її поверхні.

Стійкість до обростання

Обидва види штукатурок стійкі до мікробіологічних забруднень завдяки вмісту капсулованого біоциду. Цей засіб звільняє активні речовини надовго захищаючи штукатурку від обростання. Додатковий захист у випадку силіконової штукатурки – це обмежена здатність поглинання води.

Рекомендовані умови використання

І силіконова і акрилова штукатурка підходять для використання в нових будівлях і для відновлення старих. Проте тут також виникає певна різниця в застосуванні. Акрилову штукатурку найкраще використовувати на будинках в умовах малого або середнього забруднення, тобто наприклад на приміській території. Силіконова штукатурка, завдяки підвищеній стійкості до забруднень, може застосовуватися в будинках, розташованих на територіях з середнім і високим забрудненням. До таких належать наприклад будівлі, розташовані в великих містах, біля доріг з гальки, на лісових територіях, чи поблизу водосховищ, там де перевищується норма вологості.

Пов’язані продукти

Slider

Пов’язані продукти

Slider

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

    КОНТАКТИ
    Відділ продажів
    тел.: +48 519 352 431
    r.kuczynski@majsterpol.pl

    MP MAJSTER-POL
    Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
    05-319 Цеґлув

    СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ