+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

ПОЛІТИКА ФІРМИ

Нашою головною метою є виробництво продуктів з високими експлуатаційними характеристиками. Ми прагнемо, щоб представники всіх груп, які мають справу з нами та нашими продуктами, зверталися по них знову. Наших клієнтів ми умовно ділимо на три цільові групи і для кожної з них визначаємо різні елементи, що свідчать про нашу особливість.

Ми працюємо безпосередньо з гуртівнями та будівельними складами. У міру розвитку компанії ми вирішили не надавати послуги підрядникам та приватним інвесторам безпосередньо, оскільки ми хочемо, щоб ними займалися фірми, пов’язані з нами торговою угодою, на певних умовах. Завдяки розгалуженій мережі дистриб’юторів час очікування замовлення скорочується до необхідного мінімуму.

Підрядники – це група, на оцінку якої ми покладаємося найбільше, оскільки саме вони мають безпосередній контакт з матеріалами, які ми виробляємо. Їхня лояльність є для нас найважливішою, тому ми намагаємося полегшити їх працю, поставляючи матеріали, з якими працюється легко і приємно. Ми цінуємо їхні думки та зауваження, намагаємося допомагати, організовуючи семінари та тренінги, під час яких вони можуть проконсультуватися з експертом або висловити свою думку щодо продукції, запропонувати зміни.

Приватні інвестори – це група, для якої найважливішими є естетичні властивості продукції та гарантія якості, адже саме вони найдовше користуються нашою продукцією. Оскільки фасади виконуються раз на багато років, інвестори очікують від нас матеріалів, добре захищених від втрати своїх властивостей. І у нас їх знаходять.

Підсумовуючи: нашою головною метою є виробництво продукції, яка відрізняється високою якістю і свідчить сама за себе.

Польша Mienia 291, 05-319 Cegłów

+48 502 333 116

r.kuczynski@majsterpol.pl

 

СКОНТАКТУЙТЕСЯ З НАМИ

  Адреса

  Номер моб. телефону:

  EMAIL:

   

   

   

  Польша Mienia, вул Jedlina 29, 05-319 Cegłów

  +48 519 352 431

  r.kuczynski@majsterpol.pl

   

  СКОНТАКТУЙТЕСЯ З НАМИ

   КОНТАКТИ
   Відділ продажів
   тел.: +48 519 352 431
   r.kuczynski@majsterpol.pl

   MP MAJSTER-POL
   Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
   05-319 Цеґлув

   СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ