+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

Политика фирмы

Нашою головною метою є виготовлення продукції з високими корисними параметрами. Для нас важливо, щоб представники всіх груп, які мають з нами контакт, а також з нашою продукцією захотіли придбати її повторно. Наші отримувачі розподіляються на три доцільні групи i для кожної відрізняємо інші елементи, які зумовлюють нашу привабливість.

Безпосередньо співпрацюємо з оптовими та будівельними складами. У міру розвитку фірми ми вирішили не обслуговувати виконавців та приватних інвесторів безпосередньо, тому що хочемо, щоб цим займалися фірми, з якими ми укладаємо комерційні договори, на визначених ними умовах. Ураховуючи широку мережу дистриб’юторів, час очікування на виконання замовлення зменшується до необхідного мінімуму.

Виконавці це група, оцінку якої ми беремо до уваги, тому що власне вони мають безпосередній контакт з матеріалами, які виготовляємо. Їхня лояльність для нас найважливіша, тому ми стараємося полегшити їм працю, поставляючи матеріал, з яким можна працювати легко та приємно. Для нас цінні їхні думки та зауваження, стараємося допомагати, організуючи навчання та майстер-класи, під час яких вони можуть скористатися висновками експертів або висловити свою думку на тему продукції, запропонувати зміни.

Приватні інвестори це група, для якої найважливішими є естетичні якості продукції та гарантія якості, тому що це власне вони найдовше користуються нашою продукцією. Ураховуючи факт, що фасади виконуються рідко – раз на протязі багатьох років, вони хочуть отримати матеріали добре захищені від втрати своїх властивостей. I знаходять їх у нас.

Польша Mienia 291, 05-319 Cegłów

+48 502 333 116

r.kuczynski@majsterpol.pl

 

зв'яжіться з нами

  КОММЕРЧЕСКИЙ ОТДЕЛ

  моб.:

  EMAIL:

   

   

   

  Польша Mienia 291, 05-319 Cegłów

  +48 519 352 431

  r.kuczynski@majsterpol.pl

   

  КОНТАКТНИЙ ФОРМУЛЯР

   Контакти
   КОММЕРЧЕСКИЙ ОТДЕЛ
   моб.: +48 519 352 431
   r.kuczynski@majsterpol.pl

   MAJSTER-POL
   Польша Mienia 291,
   05-319 Cegłów

   Спостерігайте за нами