+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

ІСТОРІЯ

1998 рік. У Мінську-Мазовецькому створено просте товариство P.P.H.U. Majster-Pol, що займається все більш популярною на той час термомодернізацією будинків та невеличкими загальнобудівельними роботами.

2000 рік. Тодішній партнер Славоміра Косіньского вирішує відмовитися від своїх часток у товаристві, тож його місце займає дружина Рената.

2001 рік. Цей рік можна вважати початком діяльності фірми в її остаточному вигляді. Це рік зміни профілю діяльності: від послуг до виробництва (спочатку це було виробництво продукції на замовлення однієї з більших польських фірм в галузі будівельної хімії), а також цього року було орендовано земельну ділянку разом з невеликою кількістю нерухомості в населеному пункті Мєня, ґміна Цеґлув, де розташовується наш головний офіс.

2003 рік. Переломний момент в історії фірми. Посеред цього року власники вирішили запустити виробництво під власною торговельною маркою, і таким чином була створена “Система утеплення Majster-Pol”, до складу якої входить повний комплекс товарів, необхідних для термомодернізації будівлі. Того ж року було прийнято рішення про придбання орендованого майна. Це було б неможливо, якби “Кооперативний банк” (Bank Spółdzielczy) в Мінську-Мазовецькому не виявив довіру нашій фірмі і не ризикнув, надавши нам кредит, який інші банки давати не хотіли. Ми досі вдячні тодішній пані Голові BS за довіру і шанс, який ми отримали завдяки їй.

2004 рік. Фірма змінює правовий статус. Просте товариство змінюється на повне товариство, у якому рівноправними партнерами стають Рената і Славомір Косіньскі. Такий стан речей триває досі. Новий статус компанії викликає у клієнтів довіру: вони знають, що власники відповідають за фірму своїм майном і не ухиляються від фінансової відповідальності, пов’язаної з керуванням компанією такого типу.

2008 рік. Рік майже дворазового збільшення продажів, який став початком тенденції зростання і дозволив розпочати інвестування в нові технологічні рішення, верстатний парк та інфраструктуру. Крім того, в цьому році ми змінили візуальну ідентифікацію торговельної марки і вперше отримали нагороду “Орли польського будівництва” в категорії “Виробники будівельних матеріалів”.

2009 рік. Ми впровадили інтегровану систему управління якістю, підтвердженням чого став виданий IQ Net сертифікат ISO 9001:2008 в області “Проєктування, роботи з розвитку, виробництво, торгівля та післяпродажне обслуговування виробів будівельної хімії, систем утеплення, клеїв, штукатурок, ґрунтовок і фарб”.

2010 рік. Початок розширення виробничого корпусу й адміністративної будівлі, розпочато будівництво складських корпусів (усі роботи було завершено в 2012 році).

2011 рік. Ми отримали Європейський технічний сертифікат на зовнішню композитну систему теплоізоляції (ETICS) з полістиролу зі штукатуркою – для застосування в якості зовнішньої ізоляції стін будівель. Цей сертифікат є підтвердженням високої якості виробів, які ми виготовляємо, і він накладає на нас низку зобов’язань, що пов’язані з контролем якості продукції.
Цього року ми також придбали сучасну пакувальну лінію для сипучих матеріалів, німецької фірми HAVER, завдяки чому вдалося значно покращити якість упаковки та розширити виробничі можливості.

2014 рік. Рік чергових інвестицій. Наш верстатний парк збільшився: з’явилася спеціалізована виробнича лінія для фарб і штукатурок, випущена німецькою фірмою YSTRAL.

2015 рік. Ми вирішили зробити перші кроки у сфері соціальної діяльності. Через наш родинний характер ми звернулися до Фонду сімейного бізнесу з Познані з проханням щодо можливості використання „дерева сімейного бізнесу”. „Дерево” та фонд супроводжують нас донині – ми маємо велику честь бути Покровителем цього фонду та активно підтримувати заходи, спрямовані на підвищення обізнаності щодо сімейного підприємництва та правонаступництва. Друга ініціатива, у якій ми взяли участь, – це статутна діяльність Польської асоціації будівельних мікологів із Вроцлава.

2016 рік. Ми побудували виробничо-складський корпус, де згодом було встановлено авторську установку для виробництва декоративних панелей Rustika.

2017 рік. Ми перетворились із повного товариства на товариство з обмеженою відповідальністю, командитне товариство. Одночасно ми розпочали офіційний процес правонаступництва, включивши до правління дітей, Евеліну і Матеуша, та передали їм частки.
Ми отримали Національну технічну оцінку для системи Majsterpol Deko (фасад, що імітує дошку – панелі Rustika).

2018 рік. Ми змінили логотип на більш сучасний та легший для сприйняття іноземними партнерами.

2019 рік. Ми взяли участь у навчально-консультаційній програмі, організованій PARP (АМІ – Академія менеджера інновацій).

Польша Mienia 291, 05-319 Cegłów

+48 502 333 116

r.kuczynski@majsterpol.pl

 

СКОНТАКТУЙТЕСЯ З НАМИ

  Адреса

  Номер моб. телефону:

  EMAIL:

   

   

   

  Польша Mienia, вул Jedlina 29, 05-319 Cegłów

  +48 519 352 431

  r.kuczynski@majsterpol.pl

   

  СКОНТАКТУЙТЕСЯ З НАМИ

   КОНТАКТИ
   Відділ продажів
   тел.: +48 519 352 431
   r.kuczynski@majsterpol.pl

   MP MAJSTER-POL
   Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
   05-319 Цеґлув

   СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ