+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

CSR

У нинішній час, особливо для нас як сімейної фірми, неможливо функціонувати без знання основних питань щодо Суспільної відповідальності підприємства (CSR). У скороченні CSR можна визначити як прийняття підприємством рішень при врахуванні суспільних аспектів та питань щодо середовища.

Сімейні фірми зазвичай сильно ототожнюються з місцем, з якого почалися розвиватися. Більш як несімейні підприємства дбають про місцеву громадськість, середовище чи відносини з працівниками. У випадку нашої фірми є ряд дій, які приймаємо для підтвердження вказаної думки.

Головний офіс нашої фірми знаходиться у безпосередньому сусідстві Заповідника „Єдліна”. У цьому Заповіднику доступні для відвідувачів понад 150-літні звичайні смереки, а також багатий деревостан інших видів. Близьке сусідство так делікатного та цінного середовища зобов’язує нас набагато більше дбати про екологічність нашого виробництва.

Постійно підтримуємо проекти, пов’язані з розвитком місцевого суспільства, тобто фестивалі, концерти та спортивні змагання. Стараємося підтримувати центри освіти на території нашої ґміни та інші ініціативи, які служать підвищенню якості життя мешканців нашого найближчого оточення. Не представляємо собі не бути частиною цієї громадськості тим більше, що багато наших працівників мешкає поблизу і сигналізує нам проблеми чи дії, які варто підтримувати.

Нині працевлаштовуємо більше 70 працівників, серед яких ротація практично не спостерігається. Багато з них працює з моменту запуску нами самостійного виробництва, тобто з 2001 року. Деякі з них займають керівні посади, a їхня оцінка для нас дуже важлива. Усі працівники можуть розраховувати на повне працевлаштування та постійні (незмінні) зарплати.

Польша Mienia 291, 05-319 Cegłów

+48 502 333 116

r.kuczynski@majsterpol.pl

 

зв'яжіться з нами

  КОММЕРЧЕСКИЙ ОТДЕЛ

  моб.:

  EMAIL:

   

   

   

  Польша Mienia 291, 05-319 Cegłów

  +48 519 352 431

  r.kuczynski@majsterpol.pl

   

  КОНТАКТНИЙ ФОРМУЛЯР

   Контакти
   КОММЕРЧЕСКИЙ ОТДЕЛ
   моб.: +48 519 352 431
   r.kuczynski@majsterpol.pl

   MAJSTER-POL
   Польша Mienia 291,
   05-319 Cegłów

   Спостерігайте за нами