+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

Корпоративна соціальна відповідальність

У наш час, особливо нам як фірмі сімейній, не можливо функціонувати без ознайомлення з основними питаннями корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). КСВ можна коротко визначити як прийняття підприємством рішень з урахуванням громадських та екологічних аспектів.

Сімейний бізнес зазвичай сильно ідентифікує себе з місцем походження. Він більшою мірою, ніж неродинні підприємства, дбає про місцеві громади, довкілля чи трудові відносини. Що стосується нашої компанії, це є низка заходів, які ми скеровуємо на втілення цієї ідеї.

Наш головний офіс знаходиться в безпосередній близькості до природного заповідника „Єдліна”. У заповіднику ростуть понад 150-річні ялиці білі, а також широко представлені інші види дерев. Близьке сусідство з таким чутливим і цінним навколишнім середовищем зобов’язує нас до прояву більшої турботи щодо екологічності нашого виробництва.

Ми постійно підтримуємо проєкти, пов’язані з розвитком місцевої громади, тобто фестивалі, концерти та спортивні змагання. Намагаємося допомагати закладам освіти, розташованим на території нашої Ґміни, а також підтримуємо інші ініціативи, націлені на підвищення якості життя людей, що мешкають у нашому найближчому оточенні. Ми не уявляємо себе інакше, ніж частиною цієї спільноти, адже багато наших співробітників живуть поблизу і повідомляють нам про проблеми або про заходи, які варто підтримати.

На даний момент ми працевлаштовуємо понад 70 людей, і плинності кадрів у колективі практично немає. Багато співробітників працює з моменту запуску нами самостійного виробництва, тобто з 2001 року. Деякі з них займають керівні посади, а їхня думка є для нас дуже важливою. Усі працівники можуть розраховувати на повну зайнятість, а також на постійну (стабільну) зарплатню.

Польша Mienia 291, 05-319 Cegłów

+48 502 333 116

r.kuczynski@majsterpol.pl

 

СКОНТАКТУЙТЕСЯ З НАМИ

  Адреса

  Номер моб. телефону:

  EMAIL:

   

   

   

  Польша Mienia, вул Jedlina 29, 05-319 Cegłów

  +48 519 352 431

  r.kuczynski@majsterpol.pl

   

  СКОНТАКТУЙТЕСЯ З НАМИ

   КОНТАКТИ
   Відділ продажів
   тел.: +48 519 352 431
   r.kuczynski@majsterpol.pl

   MP MAJSTER-POL
   Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
   05-319 Цеґлув

   СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ