+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

PRIMERS

Master Brick Ground

Слугує для ґрунтування основи перед нанесенням штукатурки MASTER BRICK. Покращує адгезію штукатурної маси до основи, полегшує штукатурні роботи, робить рівномірним процес схоплювання та висихання нанесеної штукатурки. Завдяки вмісту поглинача ультрафіолету колір ґрунтовки залишається незмінним впродовж довгого часу. Крім того, продукт захищений найсучаснішим з тих, що є на ринку, капсульованим біоцидом. Застосований біоцид завдяки тривалому часу вивільнення трьох активних компонентів забезпечує довговічний і надійний захист покриття від мікробіологічної корозії.
Ціна ґрунтовки залежить від ваги упаковки. Детальний прайс-лист знаходиться на сторінці сайту.
Доступні 5 кольорів ґрунтовки. Детальна палітра кольорів знаходиться на сторінці сайту: Подивитися палітру кольорів
– Покращує адгезію штукатурної маси до основи.
– Полегшує штукатурні роботи.
– Робить рівномірним процес схоплювання та висихання нанесеної штукатурки.
Розхід ґрунтовки під штукатурку при одноразовому ґрунтуванні основи становить приблизно 0,25–0,3 кг/м². Для точного визначення розходу продукту рекомендується виконати проби на даній основі.
1. Основа повинна бути стійка, рівна, суха і чиста, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (таких як бруд, жир, пил, бітум), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.
2. Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки слід ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера/низькообертового дриля з хрестоподібною мішалкою до отримання однорідної консистенції.
3. Рекомендована температура застосування від +5 °C до +25 °C.
4. Роботи слід виконувати відповідно до принципів будівельної практики. Будь-яке втручання у склад продукту є неприпустимим і може суттєво знизити якість матеріалу, що застосовується.

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ