+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

ҐРУНТИ

ОСОБЛИВОСТІ ГЛИБОКОПРОНИКАЮЧОЇ ҐРУНТОВКИ
Вирівнює поглинаючу здатність

Пензель або валик

, Для внутрішніх і зовнішніх робіт

Безбарвна

Безпечна для людей
 

ГЛИБОКОПРОНИКАЮЧА ҐРУНТОВКА MAJSTERGRUNT

Слугує для ґрунтування – як усередині, так і зовні будівель – усіх пористих та абсорбуючих основ: бетону, газобетону, цементних, гіпсокартонних, гіпсових плит, гіпсових, цементних та цементно-вапняних штукатурок. Застосовується під фарби, штукатурки, шпалери, стяжки для підлоги, вирівнювальні та самовирівнювальні підлогові покриття, керамічні плитки, акрилові та мінеральні покриття, шпаклівки та клеї. Завдяки дуже високій проникаючій здатності глибоко проникає в сухі основи, зміцнюючи їх. Покращує адгезію, чудово вирівнює нерівномірну поглинаючу здатність основ та зменшує її, запобігає надто швидкому прониканню води в основу, захищає основу від шкідливого впливу вологи, усуває порошіння. Після висихання є повністю прозорою, не містить токсичних речовин.
Ціна ґрунтовки залежить від ваги упаковки. Детальний прайс-лист знаходиться на сторінці сайту.
На продуктивність глибокопроникаючої ґрунтовки впливає водовбираюча здатність основи. Для точного визначення розходу продукту рекомендується виконати проби на даній основі.
1. Основа повинна бути стійка, рівна, суха і чиста, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (таких як бруд, жир, пил, бітум), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.
2. Емульсія наноситься пензлем або валиком при температурі навколишнього середовища та основи вище +5 °C. Основи з високою поглинаючою здатністю або дуже пошкоджені рекомендується ґрунтувати двічі.

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ