+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

Інші

master tone color

Це лак, призначений для декоративного тінювання поверхні штукатурки MASTER BRICK, завдяки якому можна на поверхні штукатурки отримати ефект, наближений до натуральних відтінків клінкерної цегли.
“Бургундія”, “Фінляндія”, “Ісландія”, а при використанні інших різновидів цегли: “Аляска”, “Іберія”, “Єрусалим”, “Полінезія”, “Патагонія”, “Копенгаген”, “Корнуолл”, “Осетія” – безбарвний лак.
– Захищає поверхню штукатурки MASTER BRICK від несприятливого впливу погодних умов
– Надає поверхні делікатного блиску
– Містить у своєму складі поглинач ультрафіолету та біоцид
Приблизно 0,1–0,12 кг/м² (при нанесенні двічі). Для точного визначення розходу продукту рекомендується виконати проби на даній основі.
1. Основа (штукатурка MASTER BRICK) повинна бути стійка, рівна, суха, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (таких як бруд, жир, пил, бітум), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.
2. Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки ретельно перемішати до отримання однорідної консистенції та кольору.
3. Температура застосування та основи: від +5 °C до +25 °C.
4. Лаки пристосовані для нанесення пневматичним та гідродинамічним напиленням. Також для нанесення можна використати пензель або губку, що надає цікавого вигляду.

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ