+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

інші

ОСОБЛИВОСТІ БІОЦИДНОГО ПРЕПАРАТУ ELEWACID

Знищує мікроорганізми

Вимагає дотримання обережності
Для зовнішніх робіт

eLEWACID

Це біоцидний препарат широкого спектра дії. Рідкий продукт (водний розчин), що застосовується для догляду та захисту виробів із каменю, мурованих конструкцій або будівельних матеріалів, інших, ніж деревина, захищає їх від шкідливої дії пліснявих грибів (категорія ІІ, група 10). Особливо підходить для боротьби з мікроорганізмами на тонкошарових штукатурках, які містять великий відсоток органічних сполук, а також на традиційних штукатурках.
Детальний прайс-лист знаходиться на сторінці сайту.
Приблизно 0,15 кг/м² при одноразовому застосуванні на стінах залежно від ступеня ураження, поглинаючої здатності та структури основи.

Розмір зубців будівельної терки

6 мм

8 мм

10 мм

Розхід у кг/м²

2,4

2,8

3,8

1. Уражену поверхню слід промити сильним струменем води, щоб усунути забруднення та мікроорганізми, що легко видаляються.
2. Після висихання рясно нанести препарат на інфіковану поверхню аж до її повного зволоження, наприклад, щіткою, пензлем або губкою, і залишити як мінімум на 6–12 годин.
3. Температура при застосуванні: від +5 °C до +25 °C.
4. Подальші роботи (наприклад, фарбування) можна проводити лише після повного висихання поверхні після останнього нанесення біоцидного засобу.

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ