+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

TYNKI

ОСОБЛИВОСТІ ШТУКАТУРКИ OPTIMAL

Еластична


Морозостійка та водостійка

Для зовнішніх робіт

Висока стійкість до забруднень
Біозахист


Паропроникна


СИЛІКОНОВА ШТУКАТУРКА OPTIMAL

Силіконова штукатурка Optimal – це тонкошарова штукатурка для зовнішніх робіт. Застосовується як фінішний та декоративний шар при утепленні зовнішніх стін будівель за технологією ETICS, а також для неутеплених стін мінерального типу. Пропозиція включає силіконові штукатурки зі структурою “баранець” з грануляцією 1,5 мм у сучасній колористиці – 60 наймодніших пастельних барв. Біоцид покриття, який міститься у продукті, значно зменшує ризик агресивного біологічного впливу на утвореному штукатурному шарі.

Ціна штукатурки залежить від вибраного кольору. Детальний прайс-лист знаходиться на сторінці сайту.

Базова палітра кольорів включає 60 барв.

– Простий спосіб нанесення, що гарантує естетичний вигляд структури.

– Після повного висихання та затвердіння покриття має стійкий колір і є невразливим до несприятливих погодних умов: низьких температур, інтенсивних опадів чи ультрафіолетового випромінювання.

– Гідрофобні властивості обмежують проникання води та сприяють її стіканню по фасаду, завдяки чому штукатурка має так звану властивість самоочищення.

– Висока проникність водяної пари – штукатурка підходить для застосування як на пінопласті, так і на мінеральній ваті.

– Містить у своєму складі інноваційний біоцид у капсульованій формі, який забезпечує довготривалий захист покриття від мікробіологічної корозії.

На продуктивність силіконової штукатурки Optimal впливає кілька факторів, таких як якість підготовленої основи, її рівномірність, поглинаюча здатність, а також досвід будівельної бригади.

Розхід:

2,3–2,5 кг/м².

Для точного визначення розходу продукту рекомендується виконати проби на даній основі.

  1. Основа повинна бути стійка, рівна і суха, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (таких як бруд, жир, пил, бітум), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.
  2. Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки слід ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера/низькообертового дриля з хрестоподібною або пропелерною мішалкою до отримання однорідної консистенції.
  3. Процес підготовки, нанесення та висихання штукатурки повинен відбуватися в суху погоду, при температурі повітря й основи від +5°C до +25°C.
  4. Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід проводити безперервним способом, без зупинок, методом “мокре на мокре”, застосовуючи матеріал однієї виробничої партії.

   

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

ВІДЕО

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ