+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

штукатурки

ОСОБЛИВОСТІ СИЛІКАТНОЇ ШТУКАТУРКИ

Висока стійкість до забруднень

Морозостійка та водостійка


Для зовнішніх робіт


Обмежена палітра кольорів

Біозахист


Паропроникна


ШТУКАТУРКА MASTER POLI

Служить для гладкого оштукатурювання зовні будівель. Це дрібнозерниста маса, яка виглядом нагадує традиційну цементно-вапняну штукатурку. Виробляється на основі кремнійорганічної дисперсії. Структура штукатурки є мікропористою, що сприяє проходженню водяної пари та газів. Гідрофобність покриття забезпечується силіконовими та силоксановими полімерами. Застосування високоцінних властивостей силікату значно підвищує такі якості штукатурки, як: стійкість до бруду, ультрафіолетового випромінювання, вітру, атмосферних опадів чи коливань температури. Біоцид покриття, який міститься у виробі, значно зменшує ризик агресивного біологічного впливу на утвореному штукатурному шарі. Продукт досконало підходить як для нових поверхонь, так і для оновлення старих об’єктів. Доступний у 60 кольорах.

Ціна штукатурки залежить від вибраного кольору.

Базова палітра кольорів включає 150 барв. За бажанням клієнта можна підготувати додатковий колір, якого немає в базовій палітрі:
– Простий спосіб нанесення, що гарантує естетичний вигляд структури.
– Після повного висихання та затвердіння покриття має стійкий колір і є невразливим до несприятливих погодних умов: низьких температур, інтенсивних опадів чи ультрафіолетового випромінювання.
– Містить у своєму складі інноваційний біоцид у капсульованій формі, який забезпечує довготривалий захист покриття від мікробіологічної корозії.
На продуктивність штукатурки MASTER POLI впливає кілька факторів, таких як якості підготовленої основи, її рівномірність, поглинаюча здатність, а також досвід будівельної бригади.
1,2–1,5 кг/м²
1. Основа повинна бути стійка, рівна і суха, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (таких як бруд, жир, пил, бітум), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.
2. Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки слід ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера/низькообертового дриля з хрестоподібною мішалкою до отримання однорідної консистенції.
3. Процес нанесення та затвердіння штукатурки повинен відбуватися в суху погоду, при температурі повітря й основи від +5 °C до +25 °C, а також при стабільній вологості повітря.
4. Щоб отримати оптимальні естетичні характеристики, слід використовувати матеріал з одного замовлення. Матеріал із різних замовлень треба ретельно перемішати між собою і тоді нанести на стіну.

Рекомендовані товари

Slider

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ