+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

штукатурки

ШТУКАТУРКА MASTER BRICK

Служить для виконання фасадів будівель із використанням шаблонів, що імітують клінкерну цеглу. Це забарвлена маса пластичної консистенції на основі водної стирол-акрилової дисперсії, доступна в 11 найвідоміших кольорах клінкерної цегли. Створює надзвичайно еластичне і міцне покриття.

Ціна штукатурки залежить від вибраного кольору.

Базова палітра кольорів включає 150 барв. За бажанням клієнта можна підготувати додатковий колір, якого немає в базовій палітрі:
Утворює міцне та еластичне покриття, стійке до механічних пошкоджень.
На продуктивність штукатурки MASTER BRICK впливає кілька факторів, таких як якості підготовленої основи, її рівномірність, поглинаюча здатність, а також досвід будівельної бригади. Для точного визначення розходу продукту рекомендується виконати проби на даній основі.
1,6–1,8 кг/м²
Основа повинна бути стійка, суцільна, суха, очищена від пилу, бруду, залишків олив та інших жирів.
Перед початком нанесення масу слід ретельно перемішати за допомогою низькооборотної мішалки до отримання однорідної консистенції.
Температура основи та навколишнього середовища під час нанесення та висихання штукатурки повинна становити від +5 °C до +25 °C. Оптимальною температурою під час нанесення є +20 °C.
Продукт містить натуральні мінеральні наповнювачі, що може стати причиною різниці у відтінках штукатурки, яка походить з різних виробничих партій. З цієї причини рекомендується застосовувати на даній площині матеріал з однієї виробничої партії.
Подивитися використання фасадної цегли Master Brick

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ