+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

Штукатурки

ОСОБЛИВОСТІ СИЛІКАТНО-СИЛІКОНОВОЇ ШТУКАТУРКИ

Міцна

Морозостійка та водостійка
Для зовнішніх робіт
Обмежена палітра кольорів
Біозахист<

Паропроникна

Висока стійкість до забруднень

СИЛІКАТНО-СИЛІКОНОВА ШТУКАТУРКА MAJSTERTYNK

Це забарвлена маса на основі кремнійорганічної дисперсії, рідкого калієвого скла та водної дисперсії стирол-акрилової смоли. Це продукт, який поєднує в собі найкращі властивості силікатної та силіконової штукатурки. Ця штукатурка „дихає” і самоочищується. Характеризується дуже високою стійкістю до впливу атмосферних факторів, дуже великою здатністю дифузії водяної пари та високою гідрофобністю. Застосування високоцінних властивостей силікату значно підвищує такі якості штукатурки, як: краща стійкість до бруду, ультрафіолетового випромінювання, вітру, атмосферних опадів та коливань температури. Структура покриття є мікропористою, сприяє проходженню водяної пари та газів. Гідрофобність покриття забезпечується силіконовими та силоксановими полімерами. Також у склад цієї штукатурки входить найсучасніший з тих, що є на ринку, капсульований біоцид, який забезпечує довговічний та надійний захист покриття від мікробіологічної корозії завдяки тривалому часу вивільнення трьох активних компонентів, що містяться в біоциді.

Ціна штукатурки залежить від вибраного кольору.

Базова палітра кольорів включає 150 барв. За бажанням клієнта можна підготувати додатковий колір, якого немає в базовій палітрі:

– Простий спосіб нанесення, що гарантує естетичний вигляд структури.

– Після повного висихання та затвердіння покриття має стійкий колір і є невразливим до несприятливих погодних умов: низьких температур, інтенсивних опадів чи ультрафіолетового випромінювання.

– Водовідштовхувальні властивості обмежують проникання води та сприяють її стіканню по фасаду, завдяки чому штукатурка має так звану властивість самоочищення.

– Дуже стійка до механічних пошкоджень, надзвичайно важко відшарувати штукатурку від основи.

– Висока проникність водяної пари – штукатурка підходить для застосування як на мінеральній ваті, так і на пінопласті.

– Містить у своєму складі інноваційний біоцид у капсульованій формі, який забезпечує довготривалий захист покриття від мікробіологічної корозії.

На продуктивність силікатної штукатурки впливає кілька факторів, таких як якості підготовленої основи, її рівномірність, поглинаюча здатність, а також досвід будівельної бригади. Приблизний розхід штукатурки зі структурою “баранець” та розміром гранул 1,5 мм становить від 2,2 до 2,5 кг/м². Детальна інформація щодо розходу знаходиться в специфікації.

 

Для точного визначення розходу продукту рекомендується виконати проби на даній основі.

 1. Основа повинна бути стійка, рівна і суха, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (таких як бруд, жир, пил, бітум), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.
 2. Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки слід ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера/низькообертового дриля з хрестоподібною або пропелерною мішалкою до отримання однорідної консистенції.
 3. Процес підготовки, нанесення та висихання штукатурки повинен відбуватися в суху погоду, при температурі повітря й основи від +10°C до +25°C.
 4. Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід проводити безперервним способом, без зупинок, методом “мокре на мокре”, застосовуючи матеріал однієї виробничої партії.

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

відео

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ