+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

штукатурки

ОСОБЛИВОСТІ СИЛІКАТНОЇ ШТУКАТУРКИ

Міцна


Морозостійка та водостійка

, Для зовнішніх робіт

Обмежена палітра кольорів

Біозахист


Паропроникна


СИЛІКАТНА ШТУКАТУРКА MAJSTERTYNK

Це забарвлена маса пластичної консистенції. Завдяки поєднанню водної полімерної дисперсії та рідкого калієвого скла штукатурка характеризується винятковою стійкістю до впливу атмосферних факторів, високою проникністю водяної пари та вуглекислого газу, що дозволяє вільно випаровувати присутню в стінах вологу. В’яжучою речовиною є рідке калієве скло, яке, реагуючи з вуглекислим газом із атмосфери, утворює на поверхні стіни надзвичайно міцний шар кремнезему. Крім того, ефект довговічності покращує набагато більша, ніж у випадку з іншими видами штукатурок, стійкість до зовнішніх факторів, таких як: ультрафіолетове випромінювання, вплив озону, хімічне забруднення повітря. Хімічна реакція з мінеральною основою робить зовнішні силікатні штукатурки також дуже стійкими до механічних пошкоджень, надзвичайно важко відшарувати їх від основи. Також у склад цієї штукатурки входить найсучасніший з тих, що є на ринку, капсульований біоцид, який забезпечує довговічний та надійний захист покриття від мікробіологічної корозії завдяки тривалому часу вивільнення трьох активних компонентів, що містяться в біоциді.

Ціна штукатурки залежить від вибраного кольору.

Базова палітра кольорів включає 150 барв. За бажанням клієнта можна підготувати додатковий колір, якого немає в базовій палітрі:

– Простий спосіб нанесення, що гарантує естетичний вигляд структури.

– Після повного висихання та затвердіння покриття має стійкий колір і є невразливим до несприятливих погодних умов: низьких температур, інтенсивних опадів чи ультрафіолетового випромінювання.

– Дуже стійка до механічних пошкоджень, надзвичайно важко відшарувати штукатурку від основи.

– Дуже висока проникність водяної пари – штукатурка підходить для застосування як на мінеральній ваті, так і на пінопласті.

– Містить у своєму складі інноваційний біоцид у капсульованій формі, який забезпечує довготривалий захист покриття від мікробіологічної корозії.

На продуктивність силікатної штукатурки впливає кілька факторів, таких як якості підготовленої основи, її рівномірність, поглинаюча здатність, а також досвід будівельної бригади. Приблизний розхід штукатурки зі структурою “баранець” та розміром гранул 1,5 мм становить від 2,2 до 2,5 кг/м². Детальна інформація щодо розходу знаходиться в специфікації.

 

Для точного визначення розходу продукту рекомендується виконати проби на даній основі.

Основа повинна бути стійка, рівна і суха, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (таких як бруд, жир, пил, бітум), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.

Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки слід ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера/низькообертового дриля з хрестоподібною або пропелерною мішалкою до отримання однорідної консистенції.

Процес підготовки, нанесення та висихання штукатурки повинен відбуватися в суху погоду, при температурі повітря й основи від +5 °C до +25 °C.

Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід проводити безперервним способом, без зупинок, методом “мокре на мокре”, застосовуючи матеріал однієї виробничої партії.

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

відео

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ