+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

Штукатурки

ОСОБЛИВОСТІ СІЛІКОНОВОЇ ШТУКАТУРКИ

Еластична


Морозостійка та водостійка

Для зовнішніх робіт

Широка палітра кольорів
Біозахист

Паропроникна

Висока стійкість до забруднень

СИЛІКОНОВА ШТУКАТУРКА MAJSTERTYNK

Силіконова штукатурка MajsterТynk є тонкошаровою штукатуркою для зовнішніх робіт. У нашій пропозиції доступні силіконові штукатурки зі структурою “баранець” та структурою “короїд”. Фасадна силіконова штукатурка являє собою забарвлену масу пластичної консистенції, на основі водної полімерної дисперсії, яка надає покриттю високу стійкість та міцність, і в той самий час дуже високу еластичність. Завдяки кремнійорганічній дисперсії структура штукатурки є мікропористою, що сприяє проходженню водяної пари та газів. Гідрофобність покриття забезпечується силіконовими та силоксановими полімерами. Поєднання нанотехнологій та властивостей силікату надає штукатурці високу стійкість до бруду. Крім того, в її склад входить найсучасніший з тих, що є на ринку, капсульований біоцид, який забезпечує довговічний та надійний захист покриття від мікробіологічної корозії завдяки тривалому часу вивільнення трьох активних компонентів, що містяться в біоциді. Служить для декоративного та захисного тонкошарового оштукатурювання будівель зовні. Досконало підходить як для нових поверхонь, так і для оновлення старих об’єктів.

Ціна штукатурки залежить від вибраного кольору.

Базова палітра кольорів включає 150 барв. За бажанням клієнта можна підготувати додатковий колір, якого немає в базовій палітрі:

– Простий спосіб нанесення, що гарантує естетичний вигляд структури.

– Після повного висихання та затвердіння покриття має стійкий колір і є невразливим до несприятливих погодних умов: низьких температур, інтенсивних опадів чи ультрафіолетового випромінювання.

– Гідрофобні властивості обмежують проникання води та сприяють її стіканню по фасаду, завдяки чому штукатурка має так звану властивість самоочищення.

– Висока проникність водяної пари – штукатурка підходить для застосування як на пінопласті, так і на мінеральній ваті.

– Містить у своєму складі інноваційний біоцид у капсульованій формі, який забезпечує довготривалий захист покриття від мікробіологічної корозії.

На продуктивність силіконової штукатурки впливає кілька факторів, таких як якість підготовленої основи, її рівномірність, поглинаюча здатність, а також досвід будівельної бригади.

 

Для точного визначення розходу продукту рекомендується виконати проби на даній основі.

 1. Основа повинна бути стійка, рівна і суха, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (таких як бруд, жир, пил, бітум), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.
 2. Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки слід ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера/низькообертового дриля з хрестоподібною або пропелерною мішалкою до отримання однорідної консистенції.
 3. Процес підготовки, нанесення та висихання штукатурки повинен відбуватися в суху погоду, при температурі повітря й основи від +5°C до +25°C.
 4. Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід проводити безперервним способом, без зупинок, методом “мокре на мокре”, застосовуючи матеріал однієї виробничої партії.

Подивитися покрокове нанесення силіконової штукатурки

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

відео

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ