+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

штукатурки

ОСОБЛИВОСТІ СИЛІКАТНО-СИЛІКОНОВОЇ ШТУКАТУРКИ

Можна фарбувати

Морозостійка та водостійка

Для внутрішніх і зовнішніх робіт

МІНЕРАЛЬНА ШТУКАТУРКА MAJSTERTYNK

Це суха мінеральна суміш з додаванням відбірної кварцової крихти та пластифікаторів, які полегшують нанесення та покращують адгезію штукатурної маси до основи. Після повного затвердіння характеризується високою паропроникністю та високою стійкістю до впливу води.

Ціна штукатурки залежить від вибраного кольору.

Базова палітра кольорів включає 150 барв. За бажанням клієнта можна підготувати додатковий колір, якого немає в базовій палітрі:

– Простий спосіб нанесення, що гарантує естетичний вигляд структури.

– Після повного висихання та затвердіння покриття має стійкий колір і є невразливим до несприятливих погодних умов: низьких температур, інтенсивних опадів чи ультрафіолетового випромінювання.

– Дуже стійка до механічних пошкоджень, надзвичайно важко відшарувати штукатурку від основи.

– Дуже висока проникність водяної пари – штукатурка підходить для застосування як на мінеральній ваті, так і на пінопласті.

– Містить у своєму складі інноваційний біоцид у капсульованій формі, який забезпечує довготривалий захист покриття від мікробіологічної корозії.

На продуктивність мінеральної штукатурки впливає кілька факторів, таких як якості підготовленої основи, її рівномірність, поглинаюча здатність, а також досвід будівельної бригади.

 

Для точного визначення розходу продукту рекомендується виконати проби на даній основі.

 1. Основа повинна бути стійка, рівна і суха, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (таких як бруд, жир, пил, бітум), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.
 2. До ємності з відміряною кількістю води (5,5–6,0 літрів води на 25кг суміші) висипати весь вміст упакування і ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера/низькообертового дриля з хрестоподібною мішалкою до отримання однорідної консистенції.
 3. Процес підготовки, нанесення та висихання штукатурки повинен відбуватися в суху погоду, при температурі повітря й основи від +5°C до +25°C.
 4. Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід проводити безперервним способом, без зупинок, методом “мокре на мокре”, застосовуючи матеріал однієї виробничої партії.

Подивитися нанесення мінеральної штукатурки

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

відео

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ