+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

штукатурки

ОСОБЛИВОСТІ МОЗАЇЧНОЇ ШТУКАТУРКИ ЗІ СЛЮДОЮ

Обмежена палітра кольорів


Захист від ультрафіолетДля внутрішніх і зовнішніх робіт


МОЗАЇЧНА ШТУКАТУРКА MAJSTERTYNK ЗІ СЛЮДОЮ

Це маса пластичної консистенції на основі акрилової дисперсії. Містить ретельно підібрані композиції з забарвленої кварцової крихти та слюди, що надає поверхні декоративного характеру. Штукатурка є дуже стійкою до пошкоджень та невразлива до чищення, що дозволяє часте миття без ризику знищення поверхні. Ці властивості дозволяють застосовувати її в місцях, схильних до пошкоджень та забруднень. Особливо рекомендується для обробки стін у місцях з високою інтенсивністю руху, таких як: сходові клітки, коридори та проходи, а також на фасадах будівель, на цоколях, пілястрах, карнизах, підмурках, балконах і як оздоблення віконних та дверних косяків. Поглинач UV, який міститься в штукатурці, успішно протистоїть виникненню пошкоджень, що завдаються дією ультрафіолетових променів, завдяки чому мозаїчна штукатурка не тьмяніє та не знебарвлюється – колір протягом багатьох років залишається інтенсивним.

Ціна штукатурки залежить від вибраного кольору.

Палітра кольорів включає 10 барв: Подивитися палітру кольорів

– Простий спосіб нанесення, що гарантує естетичний вигляд структури.

– Після повного висихання та затвердіння покриття має стійкий колір і є невразливим до несприятливих погодних умов: низьких температур, інтенсивних опадів чи ультрафіолетового випромінювання.

– Дуже стійка до механічних пошкоджень, надзвичайно важко відшарувати штукатурку від основи.

– Дуже висока проникність водяної пари – штукатурка підходить для застосування як на мінеральній ваті, так і на пінопласті.

– Містить у своєму складі інноваційний біоцид у капсульованій формі, який забезпечує довготривалий захист покриття від мікробіологічної корозії.

На продуктивність мозаїчної штукатурки зі слюдою впливає кілька факторів, таких як тип поверхні, її підготовка, техніка накладання, а також досвід будівельної бригади.

Середній розхід штукатурки на правильно підготовленій основі залежить від грануляції штукатурки і формується наступним чином:

3,0–3,5 кг/м²

Для точного визначення розходу продукту рекомендується виконати проби на даній основі.

– Основа повинна бути стійка, рівна і суха, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (таких як бруд, жир, пил, бітум), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.

– Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки слід ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера/низькообертового дриля з хрестоподібною або пропелерною мішалкою до отримання однорідної консистенції.

– Процес підготовки, нанесення та висихання штукатурки повинен відбуватися в суху погоду, при температурі повітря й основи від +10 °C до +25 °C.

– Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід проводити безперервним способом, без зупинок, методом “мокре на мокре”, застосовуючи матеріал однієї виробничої партії.

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

 

Slider

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ