+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

штукатурки

ОСОБЛИВОСТІ СИЛІКАТНОЇ ШТУКАТУРКИ

3ахист від ультрафіолетового випромінювання


Створення власних кольорів

Для внутрішніх і зовнішніх робіт

МОЗАЇЧНА ШТУКАТУРКА MAJSTERTYNK

Це маса пластичної консистенції на основі акрилової дисперсії. Містить ретельно підібрані композиції забарвленої кварцової крихти, що надає поверхні декоративний характер. Штукатурка є дуже стійкою до пошкоджень та невразлива до чищення, що дозволяє часте миття без ризику знищення поверхні. Ці властивості дозволяють застосовувати її в місцях, схильних до пошкоджень та забруднень. Особливо рекомендується для обробки стін у місцях з високою інтенсивністю руху, таких як: сходові клітки, коридори та проходи, а також на фасадах будівель, на плінтусах, пілястрах, карнизах, підмурках, балконах і як оздоблення віконних та дверних косяків. Поглинач UV, який міститься в штукатурці, успішно протистоїть виникненню пошкоджень, що завдаються дією ультрафіолетових променів, завдяки чому мозаїчна штукатурка не тьмяніє та не знебарвлюється – колір протягом багатьох років залишається інтенсивним.

Ціна штукатурки залежить від вибраного кольору.

Базова палітра кольорів включає 150 барв. За бажанням клієнта можна підготувати додатковий колір, якого немає в базовій палітрі:

– Простий спосіб нанесення, що гарантує естетичний вигляд структури.

– Після повного висихання та затвердіння покриття має стійкий колір і є невразливим до несприятливих погодних умов: низьких температур, інтенсивних опадів чи ультрафіолетового випромінювання.

– Дуже стійка до механічних пошкоджень, надзвичайно важко відшарувати штукатурку від основи.

– Дуже висока проникність водяної пари – штукатурка підходить для застосування як на мінеральній ваті, так і на пінопласті.

– Містить у своєму складі інноваційний біоцид у капсульованій формі, який забезпечує довготривалий захист покриття від мікробіологічної корозії.

На продуктивність мозаїчної штукатурки впливає кілька факторів, таких як якості підготовленої основи, її рівномірність, поглинаюча здатність, а також досвід будівельної бригади.

Середній розхід штукатурки на правильно підготовленій основі залежить від грануляції штукатурки і формується наступним чином:

3 кг – для дрібнозернистої грануляції

4 кг – для середньозернистої грануляції

5 кг – для грубозернистої грануляції

Для точного визначення розходу продукту рекомендується виконати проби на даній основі.

 1. Основа повинна бути стійка, рівна і суха, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (таких як бруд, жир, пил, бітум), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.
 2. Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки слід ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера/низькообертового дриля з хрестоподібною або пропелерною мішалкою до отримання однорідної консистенції.
 3. Процес підготовки, нанесення та висихання штукатурки повинен відбуватися в суху погоду, при температурі повітря й основи від +10°C до +25°C.
 4. Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід проводити безперервним способом, без зупинок, методом “мокре на мокре”, застосовуючи матеріал однієї виробничої партії.

 

Подивитися мозаїчну штукатурку (мармоліт, смоляну штукатурку) – кольори крихти, а також її захист від впливу зовнішніх чинників.

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

відео

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ