+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

Штукатурки

ОСОБЛИВОСТІ АКРИЛОВОЇ ШТУКАТУРКИ
Еластична


Морозостійка та водостійка

Для зовнішніх робіт

Широка палітра кольорів
Біозахист

Паропроникна

АКРИЛОВА ШТУКАТУРКА MAJSTERTYNK

Акрилова штукатурка MajsterТynk – це готова до використання маса, що складається з водної полімерної дисперсії, відбірної доломітової крихти, найвищої якості пігментів та добавок, що покращують характеристики застосування та експлуатації. Простий спосіб нанесення гарантує естетичний вигляд структури. Після повного висихання та затвердіння покриття має стійкий колір і є невразливим до несприятливих погодних умов: низьких температур, інтенсивних опадів чи ультрафіолетового випромінювання. Акрилова штукатурка також стійка до механічних пошкоджень, включаючи миття та тертя, а також характеризується досконалою адгезію до основи. Крім того, в її склад входить найсучасніший з тих, що є на ринку, капсульований біоцид, який забезпечує довговічний та надійний захист покриття від мікробіологічної корозії завдяки тривалому часу вивільнення трьох активних компонентів, що містяться в біоциді.

Ціна штукатурки залежить від вибраного кольору.

Базова палітра кольорів включає 150 барв. За бажанням клієнта можна підготувати додатковий колір, якого немає в базовій палітрі:

– Простий спосіб нанесення, що гарантує естетичний вигляд структури.

– Після повного висихання та затвердіння покриття має стійкий колір і є невразливим до несприятливих погодних умов: низьких температур, інтенсивних опадів чи ультрафіолетового випромінювання.

– Штукатурка стійка до миття та чищення.

– Паропроникна.

– Містить у своєму складі інноваційний біоцид у капсульованій формі, який забезпечує довготривалий захист покриття від мікробіологічної корозії.

На продуктивність акрилової штукатурки впливає кілька факторів, таких як якість підготовленої основи, її рівномірність, поглинаюча здатність, а також досвід будівельної бригади. Приблизний розхід штукатурки зі структурою “баранець” та розміром гранул 1,5 мм становить від 2,2 до 2,5 кг/м². Детальна інформація щодо розходу знаходиться в специфікації.

 

Розмір гранул “баранець” 1,0 mm 1,5 mm 2,0 mm 2,5 mm
Розхід у кг/м2 1,6-1,8 2,2-2,5 2,8-3,2 3,5-3,9

 

Розмір гранул “короїд” 1,5 mm 2,0 mm 2,5 mm 3,0 mm
Розхід у кг/м2 2,3-2,7 2,8-3,2 3,3-3,7 3,8-4,2

 

Для точного определения расхода изделия рекомендуется выполнить пробы на данном основании.

 

 1. Основа повинна бути стійка, рівна і суха, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (таких як бруд, жир, пил, бітум), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.
 2. Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки слід ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера/низькообертового дриля з хрестоподібною або пропелерною мішалкою до отримання однорідної консистенції.
 3. Процес підготовки, нанесення та висихання штукатурки повинен відбуватися в суху погоду, при температурі повітря й основи від +5°C до +25°C.
 4. Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід проводити безперервним способом, без зупинок, методом “мокре на мокре”, застосовуючи матеріал однієї виробничої партії.

Подивитися правильне нанесення акрилової штукатурки зі структурою “баранець”

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

відео

 

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ