+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę


Фарби

Barwena Mat

Це внутрішня акрилова фарба, призначена для виконання внутрішніх декоративно-захисних покриттів на типових мінеральних основах, а також покритих фарбами на базі акрилових смол. На пофарбованій основі утворює матове – біле або кольорове – покриття, стійке до стирання.

Ціна фарби залежить від вибраного кольору. Детальний прайс-лист знаходиться на сторінці сайту.
Базова палітра кольорів включає 150 барв.
За бажанням клієнта можна підготувати додатковий колір, якого немає в базовій палітрі:
Подивитися палітру кольорів
На продуктивність акрилової фарби впливають два фактори, такі як метод фарбування та тип, поглинаюча здатність і фактура основи. Для точного визначення розходу продукту рекомендується виконати проби на даній основі.
1. Основа повинна бути стійка, рівна, суха і чиста, без тріщин, очищена від антиадгезійних речовин (бруду, жиру, пилу, бітуму), а також позбавлена агресивного біологічного чи хімічного впливу.
2. Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки слід ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера/низькообертового дриля з хрестоподібною або пропелерною мішалкою до отримання однорідної консистенції.
3. Процес підготовки, нанесення та висихання фарби повинен відбуватися в суху погоду, при температурі повітря й основи від +5 °C до +25 °C. Малярні роботи слід виконувати на поверхнях, що не зазнають впливу прямих сонячних променів.
4. Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід проводити безперервним способом, без зупинок, методом “мокре на мокре”, застосовуючи матеріал однієї виробничої партії.

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ