+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę
ОСОБЛИВОСТІ КЛЕЙОВОГО РОЗЧИНУ БІЛИЙ STYROLEP Z
Для пінопласту


Морозостійкий та водостійкий

Для внутрішніх і зовнішніх робіт


Додаткові волокна

Міцний


Дуже еластичний

STYROLEP z Білий

Це клейовий розчин для армування сітки. Насамперед розчин призначений для виконання армованого шару в системах утеплення будівель. Клей збагачено двома видами спеціально підібраних волокон: целюлозних та поліпропіленових. Ці волокна створюють мікроармування, яке запобігає виникненню деформацій та мінімалізує можливість утворення усадочних тріщин у затверділому розчині, покращує його еластичність, міцність, водонепроникність та морозостійкість. Крім того, продукт може використовуватися для приклеювання пінопластових плит, особливо там, де потрібна висока еластичність з’єднання, а також у якості ґрунтуючого шару під мінеральні, акрилові, силікатні, силіконові, мозаїчні штукатурки всередині та зовні будівель.
Детальний прайс-лист знаходиться на сторінці сайту.
Виконання армованого шару: приблизно 3,0–3,5 кг сухої суміші на 1 м².
1. Основа повинна бути рівна, міцна та суха, без будь-яких забруднень, які зменшують адгезію розчину, тобто пилу, вапна, жиру, залишків старих лакофарбових покриттів, що відшаровуються.
2. До ємності з відміряною кількістю води висипати весь вміст упакування і ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера/низькообертового дриля з хрестоподібною мішалкою до отримання однорідної консистенції. Слід зачекати 5 хвилин і знов перемішати, після чого клейовий розчин готовий до використання.
3. Температура основи та навколишнього середовища в процесі робіт і під час висихання клею повинна бути від +5 °C до +25 °C.

ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Slider

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MAJSTER-POL
  Польща, Мєня 291,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ