+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

Силіконова чи силікатна

штукатурка відмінності.

 

Вибираючи штукатурку з підвищеними параметрами, часто до уваги беруть: силіконову та силікатну штукатурку. Маючи такий вибір варто дізнатися, які характеристики та відмінності мають окремі штукатурки. Чинники на які варто звернути увагу – це податливість на забруднення, стійкість до обростання, паропроникність та доступна колористика. Не мале значення має також ціна штукатурки.

В наступній статті ви дізнаєтеся, чому силіконова штукатурка дорожча ніж силікатна та чим характеризуються обидва види сумішей.

 

 

 

Здатність до забруднення

Перша характеристика, на яку варто звернути увагу – схильність до забруднень. У випадку силіконової штукатурки використовуються силіконові і силоксанові полімери. Ця штукатурка характеризується дуже добрими гідрофобними властивостями. Вода, яка несе бруд, гірше проникає в основу. Додатково покриття силіконової штукатурки характеризується властивостями самоочищення, що означає, що під впливом атмосферних опадів, забруднення, які осіли на фасаді, змиваються. Силікатна штукатурка не має властивостей самочистки, а з огляду на свою високу просочуваність стійкість до забруднень менша.

Стійкість до обростання

Силіконова штукатурка, з огляду на свої властивості обмеження проникання води дуже стійка до обростання. Натомість силікатна штукатурка характеризується сильною лужною реакцією, яка практично не допускає до розвитку мікроорганізмів. Однаково як силіконова штукатурка, так і силікатна храктеризуються додатково захисним чинником в виді капсулованого біоциду, який поступово вивільняє діючі речовини. Завдяки цьому віддаляється ризик мікробіологічного забруднювання на багато років.

Паропроникність

Обидві штукатурки мають дуже добрі параметри провідності вологи з шару утеплення. Силікатна штукатурка найкраще підійде, якщо система утеплення виконана з використанням мінеральної вати. Натомість силіконова штукатурка ідеально підходить для використання як на пінопласті, так і на мінеральній ваті.

Доступність кольорів

Як силіконова штукатурка, так і силікатна штукатурка – це забарвлена, готова до використання маса. Каталог взірців силіконової штукатурки охоплює понад 150 кольорів. Її можна приготувати також іншого кольору, за бажанням клієнта, що забезпечує свободу формування естетики фасаду і інших декоративних поверхонь. Натомість силікатна штукатурка доступна в обмеженій палітрі кольорів, і це світлі пастельні кольори.

Витрати і умови аплікації

Силіконову штукатурку, схоже як і силікатну штукатурку слід наносити в бездощову погоду. Для силіконової штукатурки температура повітря і основи повинна становити від +5°C до +25°C. У випадку силікатної штукатурки від +10°C до +25°C. Така погода повинна також утримуватися впродовж всього періоду висихання штукатурки. Силіконова штукатурка, з огляду на дуже добрі властивості, це одна з найдорожчих штукатурок, натомість вартість силікатної штукатурки становить середню вартість штукатурок, доступних на ринку.

Рекомендовані умови використання

Як силіконова штукатурка, так і силікатна прекрасно підходить в якості шару нових поверхонь та для реставрації старих об’єктів. З огляду на властивості силіконова штукатурка підходить для застосування в будинках, в умовах середнього або великого забруднення, розташованих, серед іншого, поблизу міських центрів і біля доріг з великою інтенсивністю руху, в місцях з великими постійними забрудненнями, що піддаються, на території великих скупчень зелені та на територіях з великою вологістю. Натомість силікатна штукатурка прекрасно підходить для використання на будівлях, розташованих в місцях з малим або середнім забрудненням, таких як приміські території та на території з підвищеною вологістю повітря, які виступають серед іншого поблизу водосховищ та в лісових зонах.

Потім тонкий шар штукатурки наноситься на гладку стіну теркою з нержавіючої сталі. Суміш потрібно старанно розприділити, а її надмір своєчасно зняти.
Пов’язані продукти
Slider
Пов’язані продукти
Slider

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

  КОНТАКТИ
  Відділ продажів
  тел.: +48 519 352 431
  r.kuczynski@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
  05-319 Цеґлув

  СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ