+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

Реалізація отеплення дому з використанням

пінопластових плит крок за кроком

 

Правильне утеплення будівлі становить один з важливіших етапів будівництва. В особняку аж 40% втрат тепла припадає на стіни дому. Це має значний вплив як на затрати на користування, так і на комфорт життя всередині будику.

Для досягнення найкращого ефекту реалізованого утеплення, потрібні відповідні матеріали та професійне виконання всіх робіт. Етап утеплення складається з декількох кроків, правильне виконання яких забезпечує нам правильне функціонування утеплюючого шару, стійкість і естетичний вид фасаду.

 

Підготовка стін під монтаж утеплення – ґрунтування стін

Відповідна несучість стін ключова для стійкості в’язання пінопластових плит з основою. Поверхня стін не може містити виступаючих елементів та повинна бути чистою. Повітряні порожнечі в стіні потрібно заповнити поліуритановою піною, а потім все це заґрунтувати ґрунтом „Majstergrunt Uniwersalny”. Завданням ґрунту полягає в покращенні адгезії та вирівнюванні абсорбції основи.

У випадку основи, щодо стійкості якої у нас виникають сумніви, можна провести тест на адгезію. Такий тест виконується шляхом приклеювання малих елементів пінопласту (клеєна поверхня 10см x 10см) в різних точках фасаду. Наступного дня можна провести тест на відривання. Якщо основа добра, клей не повинен від неї відриватися. Якщо зірвемо клей з шаром фарби або штукатурки, потрібно почистити поверхню від старих нестабільних баз і заґрунтувати.

Монтаж стартової рейки

Черговий крок після підготовки основи- монтаж стартової рейки. Ширину рейки підбираємо до товщини пінопласту. Ця рейка допомагає ввести перший шар пінопластових плит. Додатково вона захищає утеплення від дії шкідників, а її відповідна будова, в тому числі використаний стік, полегшує відведення води.

Рейка монтується над цоколем будинку. Необхідно старанно виставити її рівень і прикріпити за допомогою розпірних кілків.

Приклеювання пінопластових плит

Для приклеювання пінопластових плит ми використовуємо клейову масу „Styrolep K”. В контейнер з відміряною кількістю води (5,0-5,5 літрів води на 25 кг розчину) слід висипати весь вміст мішка і ретельно перемішати міксером/дреллю на повільних обертах з кошиковою мішалкою, аж до отримання однорідної консистенції. Через 5 хвилин і повторного перемішування штукатурка готова до використання. Залежно від температури і вологості повітря готову штукатурку можна використовувати приблизно впродовж 2 годин.

Суміш накладається на пінопластову плиту круговим і точковим методом, відповідно до якого смуга клею наноситься по колі вздовж краю плити. В середині розміщується шість точок суміші. У випадку цього методу клейова суміш повинна покрити приблизно сорок відсотків поверхні плити
Приклеюючи плити слід поточно контролювати і у випадку необхідності коригувати рівень плит в трьох площинах. Чергові смуги плит приклеюємо в шахматному порядку так, щоб з’єднання плит не сходилися зі з’єднаннями плит на нижчому рівні. Потрібно дбати про те, щоб плити максимально щільно прилягали одна до одної, завдяки чому значно зменшується ймовірність виникнення термічних містків.

 

Шахматний порядок плит потрібно утримувати також на кутах будівлі.

Віконні і дверні отвори повинні заклеюватися максимально великими шматками пінопластових плит. Важливо, щоб як вертикальні так і горизонтальні з’єднання плит не стикалися з краями отворів.
Через 12 годин, коли клей вже зв’яжеться, заповняємо щілини між плитами поліуритановою піною. Ця процедура додатково покращить ізоляційність шару утеплення.
Після висихання піни залишається ще вирізати виступаючі елементи, а потім прошліфувати і очистити поверхні пінопластових плит. Завдяки цьому ми збільшимо адгезію поверхні під реалізацію армуючого шару.

Монтаж кілків під час утеплення будинку пінопластом

Одним з етапів, які зміцнюють утеплюючий шар – це встановлення кілків. Стяжку можна розпочати через три дні після приклеювання ізоляційних плит. Вони створюють додаткове укріплення в зонах, особливо наражених на дію вітру. Механічні з’єднання(кілки) необхідні у випадку будівель з ослабленою основою або вищих ніж дванадцять метрів. Остаточне рішення про потребу їх використання та спосіб монтажу приймає дизайнер.

Частина 2:

– виконання армуючого шару

– ґрунтування армуючого шару

– нанесення штукатурки

Пов’язані продукти
Slider
Пов’язані продукти
Slider

СКОНТАКТУЙТЕСЯ з нами

У ВАС Є БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ

    КОНТАКТИ
    Відділ продажів
    тел.: +48 519 352 431
    r.kuczynski@majsterpol.pl

    MP MAJSTER-POL
    Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
    05-319 Цеґлув

    СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ