+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

прочитай

Нанесення штукатурки-мозаїки крок за кроком

У сучасному будівництві все частіше використовуються матеріали, які виділяються не тільки функціональністю, але також естетичністю. Саме так у випадку штукатурки-мозаїки, відомої також як штукатурка-живиця або мармоліт. Завдяки декоративним властивостям вона здобула велику популярність…

Акрилова чи силіконова штукатурка: відмінності і схожість

Те, чим буде покритий фасад нашого дому має не тільки естетичне значення. Варто придивитися до основних видів штукатурок і детальніше ознайомитися з їх властивостями, щоб вибрати таку, яка найкраще виконає своє…

 

Силіконова чи силікатна штукатурка відмінності

Вибираючи штукатурку з підвищеними параметрами, часто до уваги беруть: силіконову та силікатну штукатурку. Маючи такий вибір варто дізнатися, які характеристики та відмінності мають окремі штукатурки. Чинники на які варто звернути увагу – це податливість на забруднення, стійкість до обростання, паропроникність та доступна колористика.

.

Утеплення дому з використанням пінопластових плит. Виконання армуючого шару і нанесення штукатурки.

Перший крок в реалізації армуючого шару – обробка ключових точок будівлі. В кутах біля віконних і дверних отворів приклеюємо стрічки сітки, розміщені під кутом приблизно сорок п’ять градусів.

Правильне утеплення будівлі становить один з важливіших етапів будівництва. В особняку аж 40% втрат тепла припадає на стіни дому. Це має значний вплив як на затрати на користування, так і на комфорт життя всередині будику.

Наявність симптомів мікробіологічного забруднювання на фасадах будівель – це щораз частіше явище. Найпростіше можна його охарактеризувати як зеленуватий наліт на стінах будівлі, який своїм виглядом може нагадувати

Штукатурка, яка охоче використовується для захисту частини фасадів, особливо наражених на пошкодження і забруднення – це штукатурка-мозаїка.

Правильне утеплення ключове для комфортного утримання клімату усередині будівлі. Воно має також значний вплив на подальші витрати на її опалення і кондиціонування.

Польша Mienia 291, 05-319 Cegłów

+48 502 333 116

r.kuczynski@majsterpol.pl

 

СКОНТАКТУЙТЕСЯ З НАМИ

  Адреса

  Номер моб. телефону:

  EMAIL:

   

   

   

  Польша Mienia, вул Jedlina 29, 05-319 Cegłów

  +48 519 352 431

  r.kuczynski@majsterpol.pl

   

  СКОНТАКТУЙТЕСЯ З НАМИ

   КОНТАКТИ
   Відділ продажів
   тел.: +48 519 352 431
   r.kuczynski@majsterpol.pl

   MP MAJSTER-POL
   Польща, Мєня, вул Jedlina 29,
   05-319 Цеґлув

   СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА НАМИ