Наявність симптомів мікробіологічного забруднювання на фасадах будівель - це щораз частіше явище. Найпростіше можна його охарактеризувати як зеленуватий наліт на стінах будівлі, який своїм виглядом може нагадувати 

Штукатурка, яка охоче використовується для захисту частини фасадів, особливо наражених на пошкодження і забруднення - це штукатурка-мозаїка. Ця штукатурка виступає на ринку також під назвами „Marmolit” або „Смоляна штукатурка”.

склеювання полістиролу крок за кроком

Правильне утеплення ключове для комфортного утримання клімату усередині будівлі. Воно має також значний вплив на подальші витрати на її опалення і кондиціонування.

ізоляція будинку

Правильне утеплення будівлі становить один з важливіших етапів будівництва. В особняку аж 40% втрат тепла припадає на стіни дому. Це має значний вплив як на затрати на користування, так і на комфорт життя всередині будику.

утеплені дошками з пінопласту

Перший крок в реалізації армуючого шару - обробка ключових точок будівлі. В кутах біля віконних і дверних отворів приклеюємо стрічки сітки, розміщені під кутом приблизно сорок п'ять градусів.

Силікон-або-силікатний

Вибираючи штукатурку з підвищеними параметрами, часто до уваги беруть: силіконову та силікатну штукатурку. Маючи такий вибір варто дізнатися, які характеристики та відмінності мають окремі штукатурки. Чинники на які варто звернути увагу - це податливість на забруднення, стійкість до обростання, паропроникність та доступна колористика. Не мале значення має також ціна штукатурки.

В наступній статті ви дізнаєтеся, чому силіконова штукатурка дорожча ніж силікатна та чим характеризуються обидва види сумішей.

Нанесення штукатурки-мозаїки

У сучасному будівництві все частіше використовуються матеріали, які виділяються не тільки функціональністю, але також естетичністю. Саме так у випадку штукатурки-мозаїки, відомої також як штукатурка-живиця або мармоліт. Завдяки декоративним властивостям вона здобула велику популярність серед осіб, які цінують поєднання унікального вигляду і практичності. Проте, щоб штукатурка могла служити впродовж довгого часу, її необхідно відповідно підготувати. Нанесення штукатурки-мозаїки - це не складне завданням, хоч слід пам'ятати про декілька дуже суттєвих правил. Недотримання цих правил може призвести до того, що матеріал втратить свої унікальні властивості. Тому варто відповісти на питання – як наносити штукатурку-мозаїку?

Акрилова чи силіконова

Те, чим буде покритий фасад нашого дому має не тільки естетичне значення. Варто придивитися до основних видів штукатурок і детальніше ознайомитися з їх властивостями, щоб вибрати таку, яка найкраще виконає своє завдання, захищаючи стіни впродовж довгих років.

Часто, несвідомо ми вважаємо, що акрилова штукатурка і силіконова штукатурка це фактично одне і теж. Звісно існує багато рис, які поєднують ці два вироби, проте через певні відмінності між ними, їх слід використовувати в дещо інших умовах.